whatsapp icon facebook icon turkish language english language russian language arabic language
luxury çelik kapı kurumsal

LUXURY ÇELİK KAPI - KURUMSAL

LUXURY STEEL DOOR , BT ÇELİK KAPI'nın bir markası olarak Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde çelik kapı üretimi üzerine hizmet vermektedir. LUXURY STEEL DOOR ürünlerinde kalite ve estetiği ön planda tutarak, ülkemizde ve uluslararası standartlar çerçevesinde üretimlerine devam etmektedir. Firmamız ürünlerinde çelik ve stil uyumunu başarılı bir kombinasyon içinde ilerleterek üstün kalite performansını arttırmayı başarmıştır. LUXURY STEEL DOOR olarak, her zaman kaliteyi, müşteri memnuniyetini ve yenilikçiliği daima kendimize ilke edinmekteyiz. Bu ilkeler neticesinde uzun süren bir AR-GE çalışmalarıyla şuan ki başarılı konumumuza ulaşmış durumdayız. Çelik kapı sektöründe esas alınan güvenlik ve sağlamlık unsurlarının yanına; estetik, dekoratif dizayn ve zengin alternatifleri de ekleyerek kaliteli çelik kapılar üretmektedir.

MİSYONUMUZ

Çelik kapı imalatı alanında faaliyet gösteren firmamız, tecrübeli kadrosu ve kaliteli üretimi ile sağlam, estetik çelik kapılar üretmeyi misyon olarak benimsemiştir.


VİZYONUMUZ

LUXURY STEEL DOOR olarak, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız. İmalatımızda kullanılan malzemeleri en verimli şekilde kullanarak, en üst seviyede hizmet ve ürün kalitesini sizlerle buluşturuyoruz. Müşterilerine ve çalışma ekibine karşı sorumluluklarını yerine getiren bir firma olarak kurumsal kimliğimiz ile hizmet veriyoruz.